Nie daj się zaskoczyć!

Dzięki aplikacji Warszawski Ninja dowiesz się o utrudnieniach na swojej trasie do pracy lub szkoły.

Aplikacja zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie Dane po Warszawsku.

Otwórz wersję web
bez instalacji, bez logowania, za darmo

Jak to działa?

Informuj innych

Za pomocą prostego interfejsu możesz anonimowo zgłaszać awarie w komunikacji miejskiej, korki, niespodziewane zdarzenia i zadawać pytania dotyczące konkretnych punktów w mieście.

Odbieraj powiadomienia

Zainstaluj aplikację mobilną aby otrzymywać powiadomienia push. Wysyłamy je tylko dla tych linii i przystanków, które dodasz do obserwowanych.

Bądź na bieżąco

Zgłoszenia są weryfikowane przez innych użytkowników, a zmieniającą się sytuację można szybko opisać za pomocą komentarzy do zgłoszenia.

Najczęściej zadawane pytania

Warszawski Ninja nie prosi o żadne dane pozwalające zidentyfikować użytkownika, np. imię czy adres e-mail. Nadajemy twojemu urządzeniu unikatowy identyfikator, dzięki któremu wiemy, którzy użytkownicy zgłaszają wartościowe uwagi i możemy ograniczyć niestosowne lub obraźliwe treści. Nie przechowujemy danych dotyczących twojej lokalizacji.
Jeszcze nie. Ale polecamy korzystanie z aplikacji przez przeglądarkę.
Nie musisz. Wystarczy pobrać i włączyć aplikację. Nie musisz się rejestrować ani logować.
Sprawdź, czy masz połączenie z Internetem. Po wpisaniu zgłoszenia kliknij WYŚLIJ. Możesz spróbować zamknąć i uruchomić ponownie aplikację. Jeśli problem nadal występuje spróbuj za jakiś czas. Jeśli nadal aplikacja nie działa, prześlij nam taką informację na adres: warszawskininja@gmail.com Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.
Nazwy użytkownika są przydzielane losowo, ale jeśli nie podoba Ci się wylosowana nazwa możesz ją jeden raz zmienić.